Žalias dviratis kitaip

 

Mes dalinamės savo žiniomis – Jums tereikia suprasti, ką norime pasakyti. Tiesa, teks pagalvoti, tačiau visai nedaug, tik truputį.

 

Siekdami darnios būties su aplinka renkamės žalią spalvą – gyvybės, pavasario, augimo simbolį, ekologijos ir aplinkosaugos perspektyvą.

 

Dviratis yra tikriausiai pati sėkmingiausia ir daugiausiai kartų komercializuota inovacija žmonijos istorijoje. Tai – sėkminga inovacija, mokslo tyrimai, technologinė ir eksperimentinė plėtra, kurios rezultatai plačiai paplito ir neabejotinai suteikė didelę naudą žmonijai.

 

Kitaip – geriau, efektyviau, rezultatyviau, nei iki šiol. Tam Jums reikia motyvacijos, kartais – investicijų, be jokios abejonės – žinių ir galbūt konsultantų.

Kodėl UAB „Bankinės konsultacijos“?

 

UAB „Bankinės konsultacijos“ įkurta 1994 metais. Per savo veiklos metus mes ne kartą „išradome dviratį“ ir sužinojome daug būdų, kaip dviračio išrasti negalima.

 

Veiklos pradžioje rengėme verslo planus padėdami pritraukti kreditus iš bankų verslo vystymui (todėl mes esame „Bankinės konsultacijos“). Vėliau mūsų paslaugų spektras plėtėsi (daugiau apie mūsų paslaugas galite rasti čia), darbuotojai ir akcininkai keitėsi, išgyvenome net kelias ekonomikos krizes, bankų žlugimus, tačiau nenustojome rūpintis savo klientais (mūsų klientai – čia).

 

Mes visada stengiamės Jus išgirsti ir atsižvelgti į tai, ką išgirdome. Jei padarome klaidų, jas taisome ir daugiau nebekartojame.

 

Jūsų mums patikėta informacija bus saugi ir tinkamai naudojama.